اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
خانه » تور دو روزه | تور طبیعت گردی دو روزه

تور دو روزه | تور طبیعت گردی دو روزه

تور طبیعت گردی دو روزه

طبیعت بکر ایران

نمایی زیبا از طبیعت بکر ایران

تور طبیعت گردی دو روزه  از جمله پرطرفدار ترین تورهای طبیعت گردی است. طبیعت گردی از فعالیت هایی است که امروزه گردشگران علاقه بیشتری به آن نشان می دهند. طبیعت گردی به فعالیتی گفته می شود که طی آن گردشگران به گشت و گذار در طبیعت برای چند ساعت، یک روز و یا چند روز می پردازد. طبیعت گردی از درجات سختی متفاوتی برخوردار است که برای آن نیاز به توانایی بدنی متفاوتی دارد. تحقیقات نشان داده است که طبیعت گردی، فواید جسمی و روحی فراوانی را برای هر گردشگری به ارمغان می آورد. این فواید می تواند در کاهش استرس و یا جلوگیری از پوکی استخوان ها به انسان ها کمک می کند. گردشگران در هنگام طبیعت گردی علاوه بر سپری نمودن لحظات خوش باید توجهات قابل ملاحظه ای را نسبت به فرهنگ و محیط زیست آن منطقه داشته باشند. گردشگران علاقمند به طبیعت می توانند در تورهای طبیعت گردی دو روزه با وبسایت تور گردش همسفر باشید.

سفرهای کوتاه مدت می تواند حسابی روحیه و حال و هوایمان را تغییر دهد. سفر به روستایی سرسبز، تماشای مناظر زیبای دریاچه، جنگل و رودخانه باعث افزایش انگیزه برای ادامه زندگی می شود تا دوباره و پرانرژی به زندگی روزمره خود بازگردیم. قطعا طبیعت گردی و ماجراجویی در تور دو روزه نه تنها کم هزینه خواهد بود بلکه نشاط و سرزندگی را به خانواده هایتان باز می گرداند. از این رو به معرفی برخی از تورهای دو روزه طبیعت گردی می پردازیم.

تور طبیعت گردی همدان

غار علیصدر در همدان

نمایی زیبا از غار علیصدر در همدان

تالاب آبشینه در همدان

نمایی زیبا از تالاب آبشینه در همدان

تور همدان از برجسته ترین تورهای طبیعت گردی در غرب کشور است. همدان در منطقه ی کوهستانی کشور واقع شده است. شهر همدان از قدیمی ترین شهر ایران است و هم چنین از کهن و باستانی ترین شهرهای جهان محسوب می گردد. نام هگمتانه به مرور زمان در دوران ساسانیان به اهمتان، اهمدان و سپس به همدان تغییر پیدا کرده است.

تور طبیعت گردی کویر ورزنه

طبیعت گردی کویر ورزنه

نمایی از تور طبیعت گردی کویر ورزنه

طبیعت گردی کویر ورزنه

نمایی دیگر از طبیعت گردی کویر ورزنه

تور کویر ورزنه از بی نظیرترین تورهای طبیعت گردی در دل کویرهای مرکزی است. کویر ورزنه در ۱۰۰ کیلومتری شرق اصفهان و ۱۵۰ کیلومتری غرب یزد واقع شده است. کویر ورزنه منطقه ای وسیع و گسترده است که از ریگزار، ماسه های روان، تپه های شنی پوشیده شده است. تنها تفاوت این کویر با سایر کویرهای ایران وزش بادهای متفاوت است که به تپه های ماسه ای اشکال متفاوتی همانند تپه های ماسه ای طولی، هلالی، اهرم های ماسه ای بخشیده است.

تور طبیعت گردی هفت آبشار

هفت آبشار

نمایی پرخروش از هفت آبشار

آبشار گزو

نمایی زیبا از آبشار گزو در سوادکوه

تور هفت آبشار از پرطرفدارترین تورهای محبوب در بین مناطق شمالی کشور است. منظور از هفت آبشار این است که هفت آبشار بزرگ و کوچک در این منطقه قرار دارند که به هفت آبشار شهرت پیدا کرده است. سوادکوه یکی از شهرستان های استان مازندران است. از دیگر جاذبه های طبیعت گردی در سواد کوه می توان به آبشار گزو اشاره کرد. ارتفاع آبشار گزو در حدود ۵۳ متر است که درون دره ای u شکل می ریزد.

منبع: tourgardesh.com

اشتراک گذاری
ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز